Jeugd
 

Trainingsschema

Dit schema loopt van 18-11-2019 t/m 24-11-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D03 Pieter Schulpen
Norbert Nederlof
Ivar Hensen
V1
16:00 - 17:00 Meisjes D03 Norbert Nederlof
Willemijn Welvaart
Eva Knoester
V1
16:30 - 17:30 JJT Maandag E6-tal Veld2 V2 - AB
16:30 - 17:30 JJT Maandag E6-tal Veld3 V3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 6E01 Peter Kalfsterman V2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 6E02 Peter Kalfsterman V2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 6E03 Peter Kalfsterman V3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 6E04 Peter Kalfsterman V3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens D05 Beer Scholte V6 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E01 Peter Kalfsterman V2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E02 Peter Kalfsterman V2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E03 Peter Kalfsterman V2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E04 Peter Kalfsterman V2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E05 V3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E06 V3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E07 V3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E08 Peter Kalfsterman V3 - CD
17:00 - 18:30 Jongens B02 Thomas Visser
Maurits Akkerman
V1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C02 Thijmen Brouwer V4 - AB
17:00 - 18:00 Jongens D02 Pelle Vogel
Norbert Nederlof
V0 zaaltraining!
17:00 - 18:00 Meisjes B04 Bruno Sousa V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C02 Anne Timmer V4 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C03 Erik-Jan van Tol V6 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D02 Floor van Sterkenburg
Jacomijn Melis
Norbert Nederlof
V0 zaaltraining!
17:30 - 18:30 JJT Maandag E8-tal Veld2 V2 - AB
17:30 - 18:30 JJT Maandag E8-tal Veld3 V3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 8E01 V2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 8E02 Peter Kalfsterman V2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 8E03 V3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 8E04 Peter Kalfsterman V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E01 V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E02 V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E03 Peter Kalfsterman V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E04 Peter Kalfsterman V3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E05 Peter Kalfsterman V3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E06 Peter Kalfsterman V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B03 Kiki Tesselaar V6 - AB
18:00 - 19:30 Jongens D01 V0 - CD zaaltraining!!
18:00 - 19:00 Meisjes A04 Bruno Sousa V1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D01 Lauren Logush
Juliette Mudde
Norbert Nederlof
V0 - AB zaaltraining!
18:30 - 19:45 Jongens A02 Peter Kalfsterman V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A04 Niels van der Hoeven V3 - CD
18:30 - 20:00 Jongens A05 Wouter Clevers V3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B01 Maurits Akkerman
Sebastiaan Kossen
V4 - CD
18:30 - 20:30 Keepers selectie V2 - D
18:30 - 20:00 Meisjes C01 Erik-Jan van Tol
Pien Nieboer
V4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A01 Bruno Sousa V1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A03 Kiki Tesselaar V1 - AB
20:00 - 22:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep V4
20:00 - 21:30 Bedrijfshockey Trainingsgroep V6 - CD
20:00 - 21:30 CTH Oefenwedstrijden Trainingsgroep V3
20:00 - 22:00 Trainerscursus Trainingsgroep V6 - AB
20:30 - 22:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep V2
20:30 - 21:30 Keepers selectie V1 - D
20:30 - 21:30 Trim MAATJES V1 - ABC
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D06 Tijmen Schepers V6 - AB
16:00 - 17:00 Keepers selectie V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D04 Myrthe Mulder V6 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D05 Charlotte van der Zwan V4 - AB
16:30 - 18:00 Jongens A01 Peter Kalfsterman V1 - CD
16:30 - 18:00 Jongens B01 Maurits Akkerman
Sebastiaan Kossen
V2 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes C01 Pien Nieboer V1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens B03 Bruno Sousa V3 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C01 Obbe Sammels V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes A06 Wietske Huizing V3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B02 V4 - CD Eric-Jan van Tol
17:00 - 18:00 Meisjes C02 Anne Timmer V0 - AB zaaltraining
17:00 - 18:00 Meisjes C06 Myrthe Mulder V6 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C07 Charlotte van der Zwan V4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C08 Jesper Stienen V6 - AB
18:00 - 19:30 Jongens D02 Pelle Vogel V4 - AB
18:00 - 19:30 Leiden Heren 01 Peter Kalfsterman V1
18:00 - 19:00 Meisjes A02 Bruno Sousa V3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B05 Helen van Roy V3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C05 Myrthe Mulder V6 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C10 Joris Rittershaus V6 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B01 Erik-Jan van Tol V2 - AB
19:00 - 20:00 Jongens A03 Bruno Sousa V6 - CD
19:00 - 20:00 Jongens B04 William Heijl V6 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A07 Wietske Huizing V3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B06 Helen van Roy V3 - CD
19:30 - 21:00 Leiden Dames 01 Eddie Simmons V1
20:00 - 20:30 Cornergroep cth Trainingsgroep V2 - AB
20:00 - 21:15 Leiden Dames 03 Bas Pinkster V4 - CD
20:00 - 21:00 Leiden Dames 05 Roderik van Rossem V3 - CD
20:00 - 22:00 Leiden Heren 02 Norbert Nederlof V2 - CD
20:00 - 21:15 Leiden Heren 03 V4 - AB
20:00 - 21:15 Leiden Heren 05 Jeroen Krijt V3 - AB
20:00 - 21:15 Leiden Heren 07 Erik-Jan van Tol V6 - AB
20:00 - 21:15 Leiden/Leidse studs D07 V6 - CD
20:30 - 22:00 Leiden/Leidse Studs Dames 02 V2 - AB
21:00 - 22:00 Leiden Heren 01 Peter Kalfsterman V1
21:15 - 22:30 Leiden HJ3 Erik-Jan van Tol V6 - AB
21:15 - 22:30 Leiden/Leidse Studs HJ1 V3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 Benjamin J Blauw Peter Kalfsterman V1 - AB
14:00 - 15:00 Benjamin J Groen V1 - AB
14:00 - 15:00 Benjamin J Rood V1 - AB
14:00 - 15:00 Benjamin M Geel V1 - AB
14:00 - 15:00 Benjamin M Goud V1 - AB
14:00 - 15:00 Benjamin M Oranje V1 - C
14:00 - 15:00 Benjamin M Paars V1 - C
14:00 - 15:00 Benjamin M Roze V1 - C
14:00 - 15:00 Benjamin M Wit V1 - C
14:00 - 15:00 Benjamin M Zilver Peter Kalfsterman V1 - D
14:00 - 15:00 Funkey J Tijgers V2 - ABC
14:00 - 15:00 Funkey M Beren V2 - ABC
14:00 - 15:00 Funkey M Dolfijnen V2 - ABC
14:00 - 15:00 Funkey M Panda's V2 - ABC
14:00 - 15:00 Funkey M Pinguins V2 - ABC
14:00 - 15:00 Funkey M Slangen V2 - ABC
14:00 - 15:00 JJT Benjamins Colourkids V1 - AB
14:00 - 15:00 JJT Woensdag Funkey Veld2 V2 - D
14:00 - 15:00 Jongens 6E01 V0 - AB
14:00 - 16:00 Keepers selectie Lauren Logush V4 - AB
14:00 - 15:00 Meisjes 6E01 V0 - AB
15:00 - 16:00 JJT Woensdag F Veld 1 V1
15:00 - 16:00 JJT Woensdag F Veld2 V2
15:00 - 16:00 Jongens F1 Peter Kalfsterman V1
15:00 - 16:00 Jongens F2 Peter Kalfsterman V1
15:00 - 16:00 Jongens F3 V1
15:00 - 16:00 Meisjes F1 V1
15:00 - 16:00 Meisjes F2 V1
15:00 - 16:00 Meisjes F3 Peter Kalfsterman V1
15:00 - 16:00 Meisjes F4 Peter Kalfsterman V2
15:00 - 16:00 Meisjes F5 Peter Kalfsterman V2
15:00 - 16:00 Meisjes F6 Peter Kalfsterman V2
15:00 - 16:00 Meisjes F7 Peter Kalfsterman V2
16:00 - 17:00 JJT Woensdag E6-tal Veld 1 V1 - AB
16:00 - 17:00 JJT Woensdag E6-tal Veld2 V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E01 Peter Kalfsterman V1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E02 Peter Kalfsterman V1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E03 Peter Kalfsterman V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E04 Peter Kalfsterman V2 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D03 V0 - CD zaaltraining!!
16:00 - 17:00 Meisjes 6E01 Peter Kalfsterman V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E02 Peter Kalfsterman V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E03 Peter Kalfsterman V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E04 Peter Kalfsterman V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E05 Peter Kalfsterman V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E06 Peter Kalfsterman V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E07 Peter Kalfsterman V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E08 Peter Kalfsterman V2 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D01 V3 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D02 Jacomijn Melis
Floor van Sterkenburg
V3 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D03 Eva Knoester
Willemijn Welvaart
V0 - AB zaaltraining!
16:00 - 17:00 Meisjes D06 Alba Nieman V4 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D08 Pip Mekenkamp V6 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D10 Maggiorine de Muralt
Hugo Sandberg
V6 - AB
16:30 - 18:00 Jongens A02 Bruno Sousa V4 - CD
17:00 - 18:00 JJT Woensdag E8-tal Veld 1 V1
17:00 - 18:00 JJT Woensdag E8-tal Veld2 V2
17:00 - 18:00 Jongens 8E01 Peter Kalfsterman V1
17:00 - 18:00 Jongens 8E02 Peter Kalfsterman V1
17:00 - 18:00 Jongens 8E03 Peter Kalfsterman V2
17:00 - 18:00 Jongens 8E04 Peter Kalfsterman V2
17:00 - 18:00 Jongens D04 Tom van Sterkenburg V6 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E01 Peter Kalfsterman V1
17:00 - 18:00 Meisjes 8E02 Peter Kalfsterman V1
17:00 - 18:00 Meisjes 8E03 Peter Kalfsterman V1
17:00 - 18:00 Meisjes 8E04 Peter Kalfsterman V2
17:00 - 18:00 Meisjes 8E05 Peter Kalfsterman V2
17:00 - 18:00 Meisjes 8E06 Peter Kalfsterman V2
17:00 - 18:00 Meisjes B04 Alison Lee V4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D07 Martin van Batenburg V6 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C02 Thijmen Brouwer V0 - CD zaaltraining!
17:30 - 18:30 Jongens C05 Bouwen Meeder V3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C09 Pip Mekenkamp V3 - AB
18:00 - 19:30 Jongens A01 Peter Kalfsterman V1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens C04 Jesper van Reisen V6 - AB
18:00 - 19:30 Jongens D01 Iwan Doyer V2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A01 Bruno Sousa V0 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B01 V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B09 Isabelle Gerrits V6 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C04 Biedie Ravensbergen V4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D09 Janna Berg V4 - AB
18:30 - 20:00 CTH Oefenwedstrijden Trainingsgroep V3
19:00 - 20:00 Meisjes B07 Jesper van Reisen V6 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B08 Alexander van den Berg V6 - CD
19:30 - 21:30 Leiden Heren 01 Peter Kalfsterman V1
20:00 - 21:15 Leiden Dames 08 Alison Lee V3 - CD
20:00 - 21:15 Leiden Dames A Raoul Niesten V4 - AB
20:00 - 21:15 Leiden Dames C Erik-Jan van Tol V3 - AB
20:00 - 21:15 Leiden Heren VETA V2 - CD
20:00 - 21:15 Leiden Heren VETB V2 - AB
20:00 - 21:15 Leiden Heren VETC Maurits Akkerman V4 - CD
20:00 - 21:15 Leiden Heren VETD V6 - AB
21:15 - 22:15 Leiden Dames 10 V4 - CD
21:15 - 22:30 Leiden Dames DJ3 Erik-Jan van Tol V3 - AB
21:15 - 22:30 Leiden Heren 06 Raoul Niesten V4 - AB
21:15 - 22:30 Trim WAT V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Cornergroep cth Trainingsgroep V2 - CD
16:00 - 17:00 Keeperstraining Trainingsgroep V2 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D01 Lauren Logush
Juliette Mudde
V1 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D03 Eva Knoester
Willemijn Welvaart
V1 - CD
16:30 - 17:30 Jongens B04 Bruno Sousa V4 - CD
16:30 - 18:00 Jongens C01 Obbe Sammels V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes B03 Alison Lee V4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes B06 Wietske Huizing V6 MB6/MB9 Wietske Huizing
17:00 - 18:00 Meisjes B09 Wietske Huizing
Josephine Vrijenhoek
V6 MB6/MB9 Wietske Huizing
17:00 - 18:30 Meisjes C01 Pien Nieboer
Erik-Jan van Tol
V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C02 Anne Timmer V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C03 Willemijn Speur V3 - CD
17:30 - 19:00 Jongens B01 Maurits Akkerman
Sebastiaan Kossen
V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes A01 Bruno Sousa V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes A04 Alison Lee V4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B02 Eelco van Es V4 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C03 Joep Kieboom V3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B05 Jesper van Reisen
Wietske Huizing
V6 MB5/MB7/MB8 Wietske Huizing / Jesper van Reisen
18:00 - 19:00 Meisjes B07 V6 MB5/MB7/MB8 Wietske Huizing / Jesper van Reisen
18:00 - 19:00 Meisjes B08 V6 MB5/MB7/MB8 Wietske Huizing / Jesper van Reisen
18:30 - 20:00 Jongens B02 Bruno Sousa
Koen Oudshoorn
Louk Kirch
V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B05 V3 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C02 Thijmen Brouwer V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A02 Erik-Jan van Tol V4 - AB
19:00 - 20:00 Jongens A03 Eelco van Es V4 - CD
19:00 - 20:30 Leiden Dames 01 Eddie Simmons V1
19:00 - 20:00 Meisjes A05 Wietske Huizing
Jesper van Reisen
V6 MA5/MA6/MA7 Wietske Huizing / Jesper van Reisen
19:00 - 20:00 Meisjes A06 V6 MA5/MA6/MA7 Wietske Huizing / Jesper van Reisen
19:00 - 20:00 Meisjes A07 V6 MA5/MA6/MA7 Wietske Huizing / Jesper van Reisen
20:00 - 21:30 Leiden Dames 03 Bas Pinkster V2 - AB
20:00 - 21:15 Leiden Dames 04 Roel Remkes V5 - AB
20:00 - 21:15 Leiden Dames 05 Roderik van Rossem V6 - CD
20:00 - 21:15 Leiden Dames 06 V5 - CD
20:00 - 21:15 Leiden Dames 09 Harrison Gill V4 - CD
20:00 - 21:15 Leiden Dames B V3 - AB
20:00 - 21:15 Leiden Dames Doordeweeks A V3 - CD
20:00 - 21:15 Leiden/Leidse Studs DJ2 Erik-Jan van Tol V4 - AB
20:00 - 21:15 Leiden/Leidse Studs H10 V6 - AB
20:30 - 22:00 Leiden Heren 05 Jeroen Krijt V2 - CD
20:30 - 22:00 Leiden/Leidse Studs Dames 02 V1 - AB
20:30 - 22:00 Leiden/Leidse Studs H04 V1 - CD
21:15 - 22:15 Leiden Heren 08 V3 - AB
21:15 - 22:15 Leiden Heren 09 Yves Rocourt V3 - CD
21:15 - 22:30 Leiden/Leidse Studs DJ4 Erik-Jan van Tol V4 - AB
21:15 - 22:30 Leiden/Leidse Studs DJ5 Erik-Jan van Tol V4 - AB
21:15 - 22:15 Leiden/Leidse Studs HJ2 Harrison Gill V4 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens D01 Iwan Doyer V4 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D01 V0 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D01 Frans Laarhoven V4 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D02 Pelle Vogel V4 - CD
16:00 - 17:30 Jongens D03 Pieter Schulpen
Ivar Hensen
V1 - CD
16:00 - 17:00 Jongens D04 V2 Carrousel training Breedte JD4/JD5/JD6 Trainers: Joris Rittershaus Tijmen Schepers Lotte Jansen Tijmen Simon Fc: Freek van Es
16:00 - 17:00 Jongens D05 V2 Carrousel training Breedte JD4/JD5/JD6 Trainers: Joris Rittershaus Tijmen Schepers Lotte Jansen Tijmen Simon Fc: Freek van Es
16:00 - 17:00 Jongens D06 V2 Carrousel training Breedte JD4/JD5/JD6 Trainers: Joris Rittershaus Tijmen Schepers Lotte Jansen Tijmen Simon Fc: Freek van Es
16:00 - 17:30 Meisjes D02 Jacomijn Melis
Floor van Sterkenburg
V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D04 V3 Carrousel training Breedte MD4/MD5/MD6 Trainers: Pip Mekenkamp Maud Schepers Janna Berg Alice Cotelessa Helen van Roy Willemijn Stakenburg Fc: Wietske Huizing
16:00 - 17:00 Meisjes D05 V3 Carrousel training Breedte MD4/MD5/MD6 Trainers: Pip Mekenkamp Maud Schepers Janna Berg Alice Cotelessa Helen van Roy Willemijn Stakenburg Fc: Wietske Huizing
16:00 - 17:00 Meisjes D06 V3 Carrousel training Breedte MD4/MD5/MD6 Trainers: Pip Mekenkamp Maud Schepers Janna Berg Alice Cotelessa Helen van Roy Willemijn Stakenburg Fc: Wietske Huizing
16:30 - 17:30 Jongens B03 Peter Kalfsterman V6 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C04 V2 Carrousel training Breedte MC4/MC5/MC6 Trainers: Elsa van der Vliet Joris Ritterhaus Isabelle Gerrits Charlotte van der Zwan Lotte Jansen Tijmen Simon Fc: Freek van Es
17:00 - 18:00 Meisjes C05 V2 Carrousel training Breedte MC4/MC5/MC6 Trainers: Elsa van der Vliet Joris Ritterhaus Isabelle Gerrits Charlotte van der Zwan Lotte Jansen Tijmen Simon Fc: Freek van Es
17:00 - 18:00 Meisjes C06 V2 Carrousel training Breedte MC4/MC5/MC6 Trainers: Elsa van der Vliet Joris Ritterhaus Isabelle Gerrits Charlotte van der Zwan Lotte Jansen Tijmen Simon Fc: Freek van Es
17:00 - 18:00 Meisjes D07 V3 Carrousel training Breedte MD7/MD8/MD9/MD10 Trainers: Daniel Blackman Maud Schepers Janna Berg Alice Cotelessa Willemijn Stakenburg Helen van Roy Gijs Valentijn Fc: Wietske Huizing
17:00 - 18:00 Meisjes D08 V3 Carrousel training Breedte MD7/MD8/MD9/MD10 Trainers: Daniel Blackman Maud Schepers Janna Berg Alice Cotelessa Willemijn Stakenburg Helen van Roy Gijs Valentijn Fc: Wietske Huizing
17:00 - 18:00 Meisjes D09 V3 Carrousel training Breedte MD7/MD8/MD9/MD10 Trainers: Daniel Blackman Maud Schepers Janna Berg Alice Cotelessa Willemijn Stakenburg Helen van Roy Gijs Valentijn Fc: Wietske Huizing
17:00 - 18:00 Meisjes D10 V3 Carrousel training Breedte MD7/MD8/MD9/MD10 Trainers: Daniel Blackman Maud Schepers Janna Berg Alice Cotelessa Willemijn Stakenburg Helen van Roy Gijs Valentijn Fc: Wietske Huizing
17:30 - 19:00 Jongens A01 V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B01 V1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens C04 V2 Carrousel training Breedte MC7/JC4/JC5 Trainers: Elsa van der Vliet Joris Ritterhaus Isabelle Gerrits Charlotte van der Zwan Lotte Jansen Tijmen Simon Fc: Freek van Es
18:00 - 19:00 Jongens C05 V2 Carrousel training Breedte MC7/JC4/JC5 Trainers: Elsa van der Vliet Joris Ritterhaus Isabelle Gerrits Charlotte van der Zwan Lotte Jansen Tijmen Simon Fc: Freek van Es
18:00 - 19:00 Meisjes C07 V2 Carrousel training Breedte MC7/JC4/JC5 Trainers: Elsa van der Vliet Joris Ritterhaus Isabelle Gerrits Charlotte van der Zwan Lotte Jansen Tijmen Simon Fc: Freek van Es
18:00 - 19:00 Meisjes C08 V3 Carrousel training Breedte MC8/MC9/MC10 Trainers: Myrthe Mulder Alexander vd Berg Josphine Klein (wants to work on the hour before too) Alice Cotelessa Daniel Blackman Helen van Roy Fc: Wietske Huizing
18:00 - 19:00 Meisjes C09 V3 Carrousel training Breedte MC8/MC9/MC10 Trainers: Myrthe Mulder Alexander vd Berg Josphine Klein (wants to work on the hour before too) Alice Cotelessa Daniel Blackman Helen van Roy Fc: Wietske Huizing
18:00 - 19:00 Meisjes C10 V3 Carrousel training Breedte MC8/MC9/MC10 Trainers: Myrthe Mulder Alexander vd Berg Josphine Klein (wants to work on the hour before too) Alice Cotelessa Daniel Blackman Helen van Roy Fc: Wietske Huizing
19:00 - 20:00 Jongens A05 Wouter Clevers V2 - CD Instuif JA4/JA5/JB5
19:00 - 20:30 Leiden Dames 01 Eddie Simmons V1
19:00 - 20:30 Leiden Heren 01 Peter Kalfsterman V4
19:00 - 20:00 Meisjes A03 Bruno Sousa V2 - AB
20:00 - 21:30 Leiden Heren 03 V2 - CD
20:00 - 21:30 Leiden/Leidse Studs HJ1 V2 - AB
20:00 - 21:30 Trim MAATJES V3
20:00 - 21:30 WOEST V3
20:30 - 22:00 Leiden Heren 02 V1
21:00 - 22:00 Trim VRAT V4
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Meisjes A01 V0 - CD zaaltraining!!
09:00 - 10:30 Meisjes B01 V0 - CD zaaltraining!!
09:00 - 10:30 Meisjes C01 V0 - AB zaaltraining!!
09:00 - 10:30 Meisjes C02 V0 - AB zaaltraining!!
10:30 - 12:00 Jongens C01 V0 - AB
10:30 - 12:00 Jongens C02 V0 - AB
12:00 - 13:00 Jongens A01 V0 - AB zaaltraining!!
12:30 - 15:00 Jongens D01 V0 - CD zaaltraining!!
13:30 - 14:30 Jongens B01 V0 - AB zaaltraining!!