header foto

Welkom op LOHC

 

Leiden Dames 03

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Bas Pinkster
Aanvoerder Anouk Boerma
Aanvoerder Frederique ten Kate

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs D2-O Leiden D3 10:45
Leonidas D7 DSHC D2-O 17:45
Rotterdam D3 IJssel D2-O 12:15
Schiedam D2-O Roomburg D3-O 10:30
Victoria D3 Kampong D5 12:45
Zoetermeer D2-O Leonidas D6 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schiedam D2 19 50 16 2 1
2 Zoetermeer D2 19 48 15 3 1
3 Berkel-Rodenrijs D2 19 43 14 1 4
4 Victoria D3 19 35 11 2 6
5 Kampong D5 19 30 8 6 5
6 Rotterdam D3 19 26 9 2 8
7 Roomburg D3 19 22 6 4 9
8 DSHC D2 19 20 6 2 11
9 Leonidas D6 19 15 5 0 14
10 Leonidas D7 19 12 3 3 13
11 IJssel D2 19 11 2 5 12
12 Leiden D3 19 10 2 4 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei Berkel Rodenrijs D2 10:45 uit
29 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer D2 10:30 thuis - Veld 1
12 jun HC Schiedam D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
DSHC D2-O Berkel-Rodenrijs D2-O 0-2
Schiedam D2-O Zoetermeer D2-O 2-1
Leonidas D7 Leonidas D6 1-0
Rotterdam D3 Roomburg D3-O 0-4
Victoria D3 Leiden D3 2-0
IJssel D2-O Kampong D5 1-8
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Leiden D3 Leonidas D7 2-1
Leonidas D6 Rotterdam D3 0-1
Zoetermeer D2-O Victoria D3 4-1
Berkel-Rodenrijs D2-O Schiedam D2-O 0-1
Kampong D5 DSHC D2-O 1-0
Roomburg D3-O IJssel D2-O 2-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Leonidas D7 Zoetermeer D2-O 0-6
Rotterdam D3 Leiden D3 1-1
DSHC D2-O Roomburg D3-O 2-3
Victoria D3 Schiedam D2-O 3-3
Kampong D5 Berkel-Rodenrijs D2-O 1-2
IJssel D2-O Leonidas D6 0-1
MAANDAG 27 SEPTEMBER 2021
Roomburg D3-O Kampong D5 3-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Schiedam D2-O Leonidas D7 6-0
Zoetermeer D2-O Rotterdam D3 3-0
Leiden D3 IJssel D2-O 0-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
IJssel D2-O Zoetermeer D2-O 1-5
Rotterdam D3 Schiedam D2-O 1-2
Roomburg D3-O Berkel-Rodenrijs D2-O 1-2
Leonidas D7 Victoria D3 1-4
Kampong D5 Leonidas D6 5-1
DSHC D2-O Leiden D3 1-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Zoetermeer D2-O DSHC D2-O 5-0
Schiedam D2-O IJssel D2-O 2-0
Leiden D3 Kampong D5 1-1
Leonidas D6 Roomburg D3-O 3-1
Victoria D3 Rotterdam D3 3-2
DINSDAG 19 OKTOBER 2021
Berkel-Rodenrijs D2-O Victoria D3 0-0
DONDERDAG 21 OKTOBER 2021
Leonidas D6 DSHC D2-O 0-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
DSHC D2-O Schiedam D2-O 2-2
Leonidas D6 Berkel-Rodenrijs D2-O 1-4
IJssel D2-O Victoria D3 0-5
Kampong D5 Zoetermeer D2-O 1-1
Roomburg D3-O Leiden D3 5-0
Rotterdam D3 Leonidas D7 1-0
DINSDAG 2 NOVEMBER 2021
Berkel-Rodenrijs D2-O Leonidas D7 3-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Berkel-Rodenrijs D2-O Rotterdam D3 1-3
Schiedam D2-O Kampong D5 3-0
Victoria D3 DSHC D2-O 3-1
Leonidas D7 IJssel D2-O 0-0
Leiden D3 Leonidas D6 1-2
Zoetermeer D2-O Roomburg D3-O 2-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Leiden D3 Berkel-Rodenrijs D2-O 0-6
Leonidas D6 Zoetermeer D2-O 1-4
Roomburg D3-O Schiedam D2-O 2-3
IJssel D2-O Rotterdam D3 1-2
DSHC D2-O Leonidas D7 3-0
Kampong D5 Victoria D3 1-6
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Leonidas D7 Kampong D5 0-5
Rotterdam D3 DSHC D2-O 4-2
Victoria D3 Roomburg D3-O 5-3
Schiedam D2-O Leonidas D6 3-1
Zoetermeer D2-O Leiden D3 5-1
IJssel D2-O Berkel-Rodenrijs D2-O 0-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Kampong D5 Rotterdam D3 5-2
Leonidas D6 Victoria D3 0-4
DSHC D2-O IJssel D2-O 2-0
Leiden D3 Schiedam D2-O 0-3
Roomburg D3-O Leonidas D7 1-1
Berkel-Rodenrijs D2-O Zoetermeer D2-O 0-2
ZONDAG 13 MAART 2022
Leonidas D6 Leonidas D7 0-2
Roomburg D3-O Rotterdam D3 0-3
Leiden D3 Victoria D3 3-6
Zoetermeer D2-O Schiedam D2-O 1-0
Berkel-Rodenrijs D2-O DSHC D2-O 4-1
ZONDAG 20 MAART 2022
Victoria D3 Zoetermeer D2-O 0-2
IJssel D2-O Roomburg D3-O 2-1
Rotterdam D3 Leonidas D6 3-1
DSHC D2-O Kampong D5 1-5
Leonidas D7 Leiden D3 2-0
ZONDAG 27 MAART 2022
Berkel-Rodenrijs D2-O Kampong D5 3-2
Leonidas D6 IJssel D2-O 3-0
Zoetermeer D2-O Leonidas D7 1-0
Leiden D3 Rotterdam D3 2-4
Schiedam D2-O Victoria D3 3-2
Roomburg D3-O DSHC D2-O 3-2
DINSDAG 29 MAART 2022
Schiedam D2-O Berkel-Rodenrijs D2-O 4-3
ZONDAG 3 APRIL 2022
Leonidas D7 Schiedam D2-O 2-5
Victoria D3 Berkel-Rodenrijs D2-O 1-2
IJssel D2-O Leiden D3 2-4
DSHC D2-O Leonidas D6 5-2
Kampong D5 Roomburg D3-O 1-1
DONDERDAG 7 APRIL 2022
Leonidas D6 Kampong D5 2-3
ZONDAG 10 APRIL 2022
Berkel-Rodenrijs D2-O Roomburg D3-O 3-0
Schiedam D2-O Rotterdam D3 3-0
Victoria D3 Leonidas D7 3-1
Zoetermeer D2-O IJssel D2-O 2-0
Leiden D3 DSHC D2-O 2-4
DONDERDAG 14 APRIL 2022
Kampong D5 IJssel D2-O 1-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
DSHC D2-O Zoetermeer D2-O 0-3
Leonidas D7 Berkel-Rodenrijs D2-O 0-2
Kampong D5 Leiden D3 3-1
Rotterdam D3 Victoria D3 1-3
Roomburg D3-O Leonidas D6 3-2
IJssel D2-O Schiedam D2-O 0-5
DINSDAG 3 MEI 2022
Rotterdam D3 Zoetermeer D2-O 0-0
ZONDAG 8 MEI 2022
Leiden D3 Roomburg D3-O 0-1
Victoria D3 IJssel D2-O 1-2
Zoetermeer D2-O Kampong D5 3-3
Leonidas D7 Rotterdam D3 0-2
Schiedam D2-O DSHC D2-O 8-0
Berkel-Rodenrijs D2-O Leonidas D6 3-1
ZONDAG 15 MEI 2022
Roomburg D3-O Zoetermeer D2-O 0-5
Rotterdam D3 Berkel-Rodenrijs D2-O 0-2
DSHC D2-O Victoria D3 2-1
IJssel D2-O Leonidas D7 2-2
Leonidas D6 Leiden D3 3-0
Kampong D5 Schiedam D2-O 1-5

Hockeyschool

Junioren

Senioren