Clubinfo
 

Organisatie

Bestuur- Mail
Jurgen van der Velden Voorzitter  mail
Stijn Hemel Vice-voorzitter  mail
Annemarie Ritchie - Beltman Secretaris  mail
Doeke Overbeek Penningmeester  mail
Elise van Herk Bestuurslid Hockey Ondersteuning  mail
Marlies Kromjong Bestuurslid Communicatie  mail
Emiel van Leeuwen Bestuurslid Facilities  mail
Gerdien Burghouts Bestuurslid Junioren  mail
Pietia Laarhoven-van der Mark Bestuurslid Sponsorclub  mail
Arbitrage Commissie - Mail
Reinier Lefeber Voorzitter
Eric van Duren Coordinator
Bruno Peeters Commissielid
Rob Sturm Commissielid
Cobi Coenen Commissielid Zaterdag  mail
Dianne Friso Commissielid Zaterdag  mail
Rob ten Holder Commissielid Spelregelcursus  mail
Bart Tonjann Commissielid Spelregelcursus  mail
BarCie - Mail
Pieter Burghouts Voorzitter
Bedrijfshockey - Mail
Bart Janssen Coordinator
Vincent Bulte Commissielid
Blaashal - Mail
Matthijs Snijder Voorzitter
Freek Bleeker Commissielid
Jan Willem Kakebeeke Commissielid
Club van 100 - Mail
Jerome van Zuylen Voorzitter
Anette Bordes Secretaris
Paul Teeuwen Commissielid
Alfred Josephus Jitta Commissielid
Commissie Junioren - Mail
Judith van Haersma Buma Voorzitter  mail
Caroline van der Salm-vink Technisch Coördinator  mail
Bruno Sousa Trainingscoördinator  mail
Hannelore Zeverijn Coördinator JA  mail
Erik Smakman Coördinator JB  mail
Maddelon de Jong-Lenters Coördinator JC  mail
Ewan Ritchie Coördinator JD  mail
Arie van Bellen Coördinator MA  mail
Lieselotte Koksma Coördinator MB  mail
Biedie Ravensbergen Coördinator MC  mail
Michelle van Esch Coördinator MD  mail
Maggiorine de Muralt Coördinator MD  mail
Esther Nieuwenhuizen Coördinator MB  mail
Commissie Senioren - Mail
Yves Rocourt Voorzitter
Roderik van Rossem Commissielid
Vincent de Jong Commissielid
Melissa Kreeft Commissielid
Claire Nyns Commissielid
Commissie Tophockey - Mail
Doeke Overbeek Voorzitter  mail
Ilja Knoester Secretaris  mail
Robbert Homburg Technisch Coördinator  mail
Anette Bordes Coördinator Dames 1,2  mail
Doeke Overbeek Coördinator Heren 1, 2  mail
Michiel Donders Coordinator A,B,C meisjeslijn  mail
Babette Verburg - Vreeken Coördinator A,B,C jongenslijn  mail
Arnoud van Sterkenburg Coördinator JD, MD  mail
Sumayah Rodenburg Coördinator JD, MD  mail
Maarten Zandbergen Coördinator Keepers  mail
Communicatie Commissie - Mail
Marlies Kromjong Voorzitter
Ninotschka Donders - Van Ommen Commissielid
Suzanne van den Hoogen Commissielid
Familietoernooi - Mail
Vincent Meijer Commissielid
Eveline Los Commissielid
Coen Koekenbier Commissielid
Annemarie Ritchie - Beltman Commissielid
Financiële Commissie - Mail
Carlijn de Ruijter Voorzitter
Paul Dwarshuis Commissielid
Hendrik Jan Witsenburg Commissielid
Hockeyschool - Mail
Kees Cusell Voorzitter  mail
Vincent Pourchez Secretaris  mail
Jolien Vliegen-janus Technisch Coördinator  mail
Peter Kalfsterman Trainingscoördinator  mail
Frans de Nerée tot Babberich Coördinator Funhockey  mail
Elise van Herk Coördinator Benjamins  mail
Suzanne de Jong-kole Coördinator Jongens F  mail
Sumayah Rodenburg Coördinator Meisjes F  mail
Kees Cusell Coördinator Jongens 1e jaar E  mail
Cécile van der Vijver Coördinator Meisjes 1e jaar E  mail
Frank Gerritsma Coördinator Jongens 2e jaar E  mail
Maud Fontein Coördinator Meisjes 2e jaar E  mail
Horeca LOHC | Q's Horeca - Mail
Quirijn Kemmink Uitbater  mail
IT Commissie - Mail
Emiel van Leeuwen Voorzitter
Jeugdbestuur - Mail
Benjamin Siegert Voorzitter
Jacomijn Melis Voorzitter
Juliette Mudde Commissielid
Eline Overbeek Commissielid
Thijmen Brouwer Commissielid
Alice Cotellessa Commissielid
Maud van Tongeren Commissielid
Noor van Marle Commissielid
Tom van Sterkenburg Commissielid
Kiki Janssen Mentor
Bregje van Marle - van Wayenburg Mentor
Keeperscommissie - Mail
Maarten Zandbergen Voorzitter
Rogier Sterk Commissielid
Diana van Spronsen Commissielid
Youri Muller Goalie manager
Ledenadministratie - Mail
Gertia Knorr van Dixhoorn Ledenadministratie
Raymonde Kromjong Ledenadministratie
Leidse Studs Bestuur - Mail
Tess Duijnstee Praeses
Bob Mutsaerts Ab-actis
Jesse Weeda Quaestor
Rutger Buma Quaestor
Shanti Khargi Wedstrijd secretaris senioren
Joris Bol Raap Wedstrijd secretaris senioren
Janneke Brantjes TD en Promotie
Philip Agerbeek TD en Promotie
Materialen Commissie - Mail
Sebastiaan Aelberts Voorzitter
Steven Timmer Commissielid
Rob Valentijn Commissielid
Christine Seckel- Chia Commissielid
Carolien Zwaan Commissielid
Medische Commissie - Mail
Bart Janssen Voorzitter
Chris Otten Vice-voorzitter
Jac Wagemakers Commissielid
Johan Stakenburg Commissielid
Cornelis Visser Commissielid
Ontvangst Zaterdag - Mail
Leonie van der Bruggen Coordinator
Reünisten Commissie - Mail
Jeroen Behrend Voorzitter
Marijke Sterk Secretaris
Enne van Ham Penningmeester
Onno Dorresteijn Commissielid
Enne van Ham Commissielid
Marijke Coulier Commissielid
Astrid Brouwer Commissielid
Fleur van Leeuwen Commissielid
SBC - Mail
Pietia Laarhoven-van der Mark Voorzitter
Jasja Sikking-Baken Secretaris
Jeroen Nagel Penningmeester
Piet hein Niessink Acquisitie
Jan-hein Auf dem Brinke Acquisitie
Lucienne Rob Evenementen
Lisette Marang Evenementen
Sponsorkleding - Mail
Debi Hart Commissielid
Christine Seckel- Chia Commissielid
Staf - Mail
Norbert Nederlof Prestatiemanager
Iwan Doyer Verenigingsmanager
The Voice of LOHC - Mail
Leonie van der Bruggen Contactpersoon
Toernooien Jeugd - Mail
Anthel Bes-sturkenboom Commissielid
Kim Anema Commissielid
Trimhockey - Mail
Mart Jan Alkemade H73 (zaterdag)
Aat van Rhijn OKH (zondag)
Eric Mekenkamp VRAT (vrijdag)
Evert Karsten WAT (woensdag)
Max Paping ZOT (zondag)
Dorine Verdonk MATCH72 (maandag)
Diana Dankers DOTZ (zondag)
Elise van Herk MAATJES (maandag)
Ymke Huijbregts-Kegels WOEST (woensdag)
Tucht Commissie - Mail
Jan ter Horst Voorzitter
Freek Reijniers Commissielid
Dirk-Jan Oomens Commissielid
Rob Sturm Commissielid
Vertrouwenspersoon - Mail
Ingrid van Mierlo Vertrouwenspersoon
Paul Wefers Bettink Vertrouwenspersoon
Wedstrijdsecretariaat (incl. DWF) - Mail
Victorine Nickolson Wedstrijd secretaris jongste jeugd  mail
Willemijn van der Plas Wedstrijd secretaris junioren  mail
Karen van Wermeskerken Wedstrijd secretaris junioren  mail
Stijn Hemel Wedstrijd secretaris senioren  mail
Vivian Schenk Wedstrijdsecretaris zaal  mail
Zaalcommissie - Mail
Imke Carsouw Voorzitter
Inge Stegeman Commissielid